x
Kuchenne rewolucje: Sandomierz, Cubanita (1/13)

Kuchenne rewolucje: Sandomierz, Cubanita (1/13)

program rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Restauracja Cubanita położona przy pięknym sandomierskim rynku to dla Magdy Gessler zaskoczenie. Oryginalny wystrój i całkiem niezła kuchnia nie przyciągają jednak klientów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler zna receptę na sukces. Jej talent, poczucie smaku, determinacja i doświadczenie pozwoliły zrewolucjonizować setki restauracji, a przede wszystkim sposób myślenia o biznesie u nawet najbardziej opornych właścicieli. W kolejnym sezonie Magda Gessler nie będzie narzekać na nudę. Skonfrontuje się z najtrudniejszymi do tej pory rewolucjami. Przemierzy setki tysięcy kilometrów, by ocalić przed bankructwem podupadające lokale. Odwiedzi restauracje m.in. w Pile, Bolesławcu i Sandomierzu.

Restauracja Cubanita położona bezpośrednio przy pięknym sandomierskim rynku to dla Magdy Gessler spore zaskoczenie. Oryginalny wystrój nawiązujący do kubańskich klimatów i całkiem niezła kuchnia nie przyciągają jednak klientów. Ekspertka sprawdza, na czym polega problem lokalu i co ukrywa jego eleganckie wnętrze. Restauratorka zmierzy się kelnerkami, które niewiele wiedzą na temat serwowanych dań. Odkrywa także, że kucharz nie lubi krytyki i jego potrawy zupełnie nie pasują do kubańskiego wnętrza, a właściciele nie potrafią zarządzać personelem.

Zobacz także