Kuchenne rewolucje: Sandomierz, Cubanita (1/13)
| W skrócie: | Restauracja Cubanita położona przy pięknym sandomierskim rynku to dla Magdy Gessler zaskoczenie. Oryginalny wystrój i całkiem niezła kuchnia nie przyciągają jednak klientów. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Magda Gessler zna receptę na sukces. Jej talent, poczucie smaku, determinacja i doświadczenie pozwoliły zrewolucjonizować setki restauracji, a przede wszystkim sposób myślenia o biznesie u nawet najbardziej opornych właścicieli. W kolejnym sezonie Magda Gessler nie będzie narzekać na nudę. Skonfrontuje się z najtrudniejszymi do tej pory rewolucjami. Przemierzy setki tysięcy kilometrów, by ocalić przed bankructwem podupadające lokale. Odwiedzi restauracje m.in. w Pile, Bolesławcu i Sandomierzu.
Restauracja Cubanita położona bezpośrednio przy pięknym sandomierskim rynku to dla Magdy Gessler spore zaskoczenie. Oryginalny wystrój nawiązujący do kubańskich klimatów i całkiem niezła kuchnia nie przyciągają jednak klientów. Ekspertka sprawdza, na czym polega problem lokalu i co ukrywa jego eleganckie wnętrze. Restauratorka zmierzy się kelnerkami, które niewiele wiedzą na temat serwowanych dań. Odkrywa także, że kucharz nie lubi krytyki i jego potrawy zupełnie nie pasują do kubańskiego wnętrza, a właściciele nie potrafią zarządzać personelem.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Magda Gessler
gospodarz
Zobacz także
- Kuchenne rewolucje (3/12) - program rozrywkowy - dziś, 29 marca 10:20
- Kuchenne rewolucje (4/12) - program rozrywkowy - dziś, 29 marca 19:10
- Kuchenne rewolucje (4/17) - program rozrywkowy - dziś, 29 marca 20:05
- Kuchenne rewolucje (1/12) - program rozrywkowy - poniedziałek, 30 marca 6:45
- Kuchenne rewolucje: Łódź (4/12) - program rozrywkowy - poniedziałek, 30 marca 11:25
- Kuchenne rewolucje: Tomaszów Mazowiecki - Toscania (9/14) - program rozrywkowy - poniedziałek, 30 marca 12:35
- Kuchenne rewolucje (8/13) - program rozrywkowy - poniedziałek, 30 marca 13:30
- Kuchenne rewolucje (7/13) - program rozrywkowy - poniedziałek, 30 marca 14:30
- Kuchenne rewolucje (1) - program rozrywkowy - poniedziałek, 30 marca 17:45
- Kuchenne rewolucje (6/14) - program rozrywkowy - poniedziałek, 30 marca 18:00
