Kuchenne rewolucje: Restauracja Malinówka, Wisła (12)

Kuchenne rewolucje: Restauracja Malinówka, Wisła (12)

program rozrywkowy Polska 2013   od 12 lat
W skrócie:Basia otworzyła w Wiśle Malince restaurację 'Malinówka'. Mimo idealnej lokalizacji koło skoczni im. Adama Małysza, w lokalu jest pusto. Magda Gessler wprowadza w 'Malinówce' duże zmiany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem.

Przebojowa Basia porzuciła pracę w dużej korporacji i otworzyła lokal o nazwie Malinówka. Rzeczywistość nie spełniła jej oczekiwań o tłumach gości. Mimo idealnej lokalizacji, nieopodal skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince, w restauracji jest pusto. Rachunki do opłacenia stale rosną. Na prośbę właścicielki Magda Gessler wprowadza w Malinówce gruntowne zmiany.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także