x
Kuchenne rewolucje: Rąbień, El Fuego (15)

Kuchenne rewolucje: Rąbień, El Fuego (15)

program rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Pięć lat temu Marzena zrealizowała swoje marzenie o prowadzeniu restauracji. Lokal El Fuego prosperuje coraz gorzej. Nawet zatrudnienie doświadczonych kucharzy nie skusiło potencjalnych klientów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przez jedenaście sezonów programu Magda Gessler przeprowadziła rewolucje w setkach restauracji w całej Polsce, dokonując metamorfozy i dając lokalom oraz ich właścicielom nowe życia. To jednak nie koniec jej misji. W kolejnej edycji o pomoc poproszą nowi restauratorzy, którzy nie potrafią sprostać licznym wyzwaniom związanym z prowadzeniem własnego biznesu. Magda Gessler rozwiąże również ich problemy osobiste, wiedząc, że nieudane interesy często związane są z brakiem spełnienia w życiu osobistym.

Właścicielką "El Fuego" jest Marzena, która przez kilka lat mieszkała z rodziną na południu Europy. Wówczas postanowiła otworzyć własną restaurację. Pięć lat temu spełniła swoje marzenia. Jej "El Fuego" to lokal rodzinny, który Marzena prowadzi z pomocą syna oraz siostry. Niestety, interes idzie coraz gorzej. Nawet zatrudnienie profesjonalnych kucharzy, prawdziwych pasjonatów z dziesięcioletnim doświadczeniem nie sprawiło, że w restauracji zaczęli pojawiać się goście. Właścicielka nie wie, gdzie popełniła błąd, ponadto jest już zmęczona walką o utrzymanie biznesu. Tym razem Magda Gessler będzie miała naprawdę trudne zadanie.

Zobacz także