Kuchenne rewolucje: Panorama, Gdańsk (2)

Kuchenne rewolucje: Panorama, Gdańsk (2)

program rozrywkowy Polska 2010   od 12 lat
W skrócie:Właściciele restauracji na 16. piętrze gdańskiego Zieleniaka borykają się z problemami. Niedoświadczony personel, chaotyczna karta dań, nieszczególne zapachy... Czy pomoże Magda Gessler?

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Uznana restauratorka i autorka książek kulinarnych Magda Gessler pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w Polsce, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Odwiedza lokale wymagające natychmiastowych zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Obserwuje i analizuje sytuację oraz wytyka największe błędy. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka restauracje i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Jej bezdyskusyjne uwagi nie zawsze spotykają się ze zrozumieniem pracowników. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie lokali dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po dwóch tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej. Program powstał na licencji brytyjskiego reality show "Kitchen Nightmares", którego gospodarzem jest Gordon Ramsay.

Magda Gessler odwiedza restaurację usytuowaną na szesnastym piętrze gdańskiego Zieleniaka. Lokal prowadzony przez Bernadettę i Marcina oferuje piękny widok na panoramę miasta, jednak to nie wystarcza, by przyciągnąć klientów. Narzeczeni borykają się z poważnymi problemami, gdyż ich restauracja znajduje się na skraju bankructwa. Niedoświadczony personel, chaotyczna karta dań, a także nieprzyjemny zapach w lokalu to tylko niektóre problemy, z którymi muszą sobie poradzić młodzi właściciele.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także