Kuchenne rewolucje: Ostrów Wielkopolski, restauracja Marrone (6)

Kuchenne rewolucje: Ostrów Wielkopolski, restauracja Marrone (6)

program rozrywkowy Polska 2013   od 12 lat
W skrócie:Magda Gessler chce pomóc Marcinowi i Michałowi uratować ich włoską restaurację Marrone w Ostrowie Wielkopolskim. Wspólnicy zarządzają lokalem na zmianę. System ten okazał się zawodny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem.

Magda Gessler jedzie do Ostrowa Wielkopolskiego, by pomóc Marcinowi i Michałowi uratować ich włoską restaurację Marrone. Wspólnicy zarządzają lokalem na zmianę, lecz ten system zawodzi. Właściciele nie mogą się porozumieć, pracownicy nie wiedzą, kogo słuchać, a restauracja świeci pustkami. W przerwie między pieczeniem przysmaków, Magda Gessler zaproponuje bohaterom programu biegi narciarskie.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także