x
Kuchenne rewolucje: Nowy Dwór Gdański, karczma Sielska Zagroda (4/15)

Kuchenne rewolucje: Nowy Dwór Gdański, karczma Sielska Zagroda (4/15)

program rozrywkowy Polska 2013   od 12 lat
W skrócie:W Nowym Dworze Gdańskim swój lokal prowadzi młode małżeństwo. Anna zarządzą salą, Paweł zaś rządzi w kuchni. Magda Gessler postanawia pomóc właścicielom ożywić to miejsce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem

W Nowym Dworze Gdańskim swoją karczmę prowadzi młode małżeństwo. Anna zarządzą salą, Paweł zaś rządzi w kuchni. W karcie dań każdą potrawę zapowiada rymowanka, co okazuje się jedynym zabawnym akcentem ponurej rzeczywistości. Na sali nie jest już tak ciekawie. Brakuje turystów, a mieszkańcy okolicy też lokal omijają. Magda Gessler wprowadza w "Sielskiej Zagrodzie" zmiany.