Kuchenne rewolucje: Łódź, Famiglia Per Amici (10)

Kuchenne rewolucje: Łódź, Famiglia Per Amici (10)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Famiglia Per Amici to pizzeria, którą prowadzą Mateusz i Dawid. Przyjaciele przejęli ją po poprzednich właścicielach i postanowili nie zmieniać profilu restauracji. Proszą o pomoc Magdę Gessler.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler ponownie rusza w Polskę, by pomóc właścicielom restauracji w rozwiązaniu ich problemów. Jedna z najbardziej znanych kulinarnych ekspertów w Polsce doskonale zdaje sobie sprawę, że prowadzenie własnego biznesu jest wymagającym zadaniem, i co należy zrobić, żeby odnieść sukces.

Nazwa restauracji - Famiglia Per Amici - oznacza po włosku "Rodzinę dla przyjaciół". To niewielka pizzeria, którą prowadzi dwóch młodych ludzi, znajomych z dzieciństwa: Mateusz i Dawid. Lokal mieści w raczej zaniedbanym miejscu, z utrudnionym dojazdem, a mimo to właściciele twierdzą, że urzekł ich swoją lokalizacją. To drugi tego typu biznes prowadzony przez Mateusza. Dawid pracował wcześniej jedynie w salonie fryzjerskim, więc własny lokal jest dla niego czymś zupełnie nowym. Przejęli pizzerię po poprzednich właścicielach i postanowili nie zmieniać profilu restauracji. Odświeżyli jedynie wnętrze i znaleźli doświadczonego pizzermana. W kuchni wspiera go Mateusz, kucharz z wykształcenia oraz zamiłowania. Niestety, mimo chwilowego powodzenia, Famiglia per amici szybko przestała przynosić dochód. Co gorsza, obaj wspólnicy mają pewne zobowiązania finansowe i kredyty do spłacenia, zadłużona jest też sama pizzeria. Zdesperowani proszą o pomoc Magdę Gessler.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także