Kuchenne rewolucje: Kościelniki Górne, Stacja Kościelniki (10)

Kuchenne rewolucje: Kościelniki Górne, Stacja Kościelniki (10)

program rozrywkowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Miłośnicy rajdów typu off-road, Magda i Maciek, kupili pensjonat z restauracją w Kościelnikach Górnych. Postanowili wydzierżawić lokal doświadczonemu szefowi kuchni. Ten jednak się nie sprawdził.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Podczas swoich podróży po Polsce Magda Gessler zdążyła poznać setki właścicieli i odwiedzić upadające restauracje, którym pomogła wrócić do czasów świetności. Ekspertka nieraz mierzyła się z trudnymi metamorfozami. W czternastym sezonie programu wyrusza po raz kolejny, by zrewolucjonizować rodzimą gastronomię.

Miłośnicy rajdów typu "off-road", Magda i Maciek, kupili pensjonat z restauracją w Kościelnikach Górnych, gdyż zawsze chcieli zamieszkać w tej okolicy. Ponieważ nie mieli pojęcia, jak prowadzić lokal gastronomiczny, postanowili wydzierżawić ją doświadczonemu szefowi kuchni, Gabrielowi. Ich pomocnik pracował jako szef kuchni i szef gastronomii w sieciowych hotelach, więc wydawał się idealnym kandydatem, który mógłby stworzyć klimatyczny i dochodowy lokal. Niestety od samego początku restauracja pod rządami Gabriela przynosiła tylko straty. Żeby zapłacić rachunki, Magda i Maciek musieli wykładać pieniądze z własnej kieszeni. Gdy jednak zostali zmuszeni do sprzedania kolejnej rajdowej terenówki, żeby pokryć koszty utrzymania restauracji, doszli do wniosku, że jedyną osobą, która może im pomóc, jest Magda Gessler.

Zobacz także