Kuchenne rewolucje: Gniezno, Leo Libra (6)

Kuchenne rewolucje: Gniezno, Leo Libra (6)

program rozrywkowy Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Magda Gessler gości w Gnieźnie w 'Leo Libra'. Właścicielka zawsze marzyła o własnej klimatycznej restauracji. Nie udało się. Prowadząca szuka przyczyn niepowodzenia i proponuje zmiany..

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem.

Magda Gessler gości w Gnieźnie. W otoczeniu bloków i firm znajduje się lokal Leo Libra. Barbara zawsze marzyła o własnej, klimatycznej restauracji. Jej kulinarny biznes zapowiadał się dobrze. Okazało się jednak, że pierwsi klienci już nie wrócili. Prowadząca program szuka przyczyn niepowodzenia i wprowadza zmiany.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także