Kuchenne rewolucje: Czeladź, Trzy Smaki (12)

Kuchenne rewolucje: Czeladź, Trzy Smaki (12)

program rozrywkowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Właściciel Trzech smaków wykonywał wiele zawodów. Gdy pracował jako sprzedawca poznał swoją żonę. Pobrali się i otworzyli lokal. Nie mieli doświadczenia w gastronomii, ale uznali, że sobie poradzą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Podczas swoich podróży po Polsce Magda Gessler zdążyła poznać setki właścicieli i odwiedzić upadające restauracje, którym pomogła wrócić do czasów świetności. Ekspertka nieraz mierzyła się z trudnymi metamorfozami. W czternastym sezonie programu wyrusza po raz kolejny, by zrewolucjonizować rodzimą gastronomię.

Właściciel Trzech smaków wykonywał wiele zawodów. Pracował m.in. jako cieśla w kopalni czy sprzedawca odkurzaczy. W tamtym czasie poznał swoją żonę Iwonę. Pobrali się, a kiedy kobieta odzyskała pieniądze po podziale majątku, otworzyli własny lokal. Nie mieli doświadczenia w gastronomii, ale uznali, że sobie poradzą, dlatego wydzierżawili ogromny teren, na którym znajdowały się restauracja i basen. Krzysztof zamierzał połączyć kuchnię włoską, śląską oraz polską - stąd nazwa Trzy smaki. Niestety, kucharze ciągle się zmieniali, co uniemożliwiało utrzymanie stałego menu i dobrej jakości dań. Pewnego dnia w lokalu zatrudniono Olka, kucharza z czterdziestoletnim stażem, a ponieważ Krzysztof bał się utracić kolejnego pracownika, nie zwracał mu uwagi na niedociągnięcia. Tymczasem restauracja ponosi straty. Obecnie Iwona i Krzysztof zadłużyli nie tylko siebie, ale również siostrę i mamę mężczyzny. Właściciele nigdzie nie znajdują pomocy, dlatego zwrócili się do Magdy Gessler.

Zobacz także