Kuchenne rewolucje: Augustów, Greek Zorbas (6)

Kuchenne rewolucje: Augustów, Greek Zorbas (6)

program rozrywkowy Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Przed 15. laty Beata z mężem Christosem otworzyli w Augustowie grecką restaurację. Była modna, ale od dwóch lat świeci pustkami. Małżonkowie są zgodni - potrzebują pomocy Magdy Gessler.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w Polsce, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Odwiedza restauracje wymagające zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie restauracji dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej.

Piętnaście lat temu pani Beata z mężem Christosem otworzyli w Augustowie grecką restaurację. Początkowo lokal był bardzo modny, ale od dwóch lat Greek Zorbas świeci pustkami. Na dodatek na lokalnych forach internetowych pojawiają się bardzo złe opinie o restauracji i pani Beacie. Problemy biznesowe prowadzą też do kłótni Christosa z żoną. Zgadzają się oni jednak co do jednego - potrzebują pomocy Magdy Gessler. Znana restauratorka w Augustowie będzie musiała zaradzić brakowi personelu i dyscypliny. Wręczy też komuś czerwoną kartkę.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także