Kuchenne rewolucje (8/14)

Kuchenne rewolucje (8/14)

program rozrywkowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Właścicielem Pizzerii Kwadrans, która znajduje się w niewielkich Brzezinach jest Mariusz. Niedoświadczona załoga zaczęła wydawać przypaloną lub niedopieczoną pizzę. Restauracja zyskała złą opinię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler to niekwestionowana królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie oraz temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całej Polsce. "Kuchenne rewolucje" tym razem rozpoczynają trzynasty, bynajmniej nie pechowy sezon.

Właścicielem Pizzerii Kwadrans, która znajduje się w niewielkich Brzezinach, jest Mariusz. Skończył szkołę gastronomiczną, praktyki odbywał właśnie w pizzerii, a potem pracował tam jeszcze przez trzy lata. W Nowy Rok zdecydował jednak, że musi otworzyć własny lokal. Żeby wprowadzić ten plan w życie, razem z żoną, Karoliną, wzięli kredyt. Niestety, pierwszą restaurację Mariusz otworzył na wsi, gdzie nikt nie kupował pizzy, więc interes trzeba było zamknąć. Wówczas Mariusz spróbował szczęścia po raz drugi, tym razem w Brzezinach. Tu problemem okazała się zbytnia popularność - niedoświadczona załoga, przy braku zarządzania, zaczęła wydawać przypaloną lub niedopieczoną pizzę. Restauracja zyskała złą opinię, straciła klientów, nie przynosi dochodów. Właściciele znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także