Kuchenne rewolucje (3/14)

Kuchenne rewolucje (3/14)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Paulina otworzyła restaurację Perfect Pub w Pasłęku z myślą o rodzinach, które przyjdą na niedzielny obiad. Niestety, wnętrze nigdy nie zapełniło się gośćmi. Na pomoc właścicielce rusza Magda Gessler.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler po raz kolejny pomaga właścicielom restauracji w rozwiązaniu ich problemów. Kulinarna ekspertka doskonale wie, ile pracy wymaga prowadzenie własnego lokalu, zna też drogę prowadzącą do sukcesu. Widzowie przekonają się, jaką krytykę należy przyjąć, jakich zmian dokonać oraz o czym szczerze porozmawiać - by rewolucja została zaakceptowana.

Paulina otworzyła restaurację Perfect Pub w Pasłęku z myślą o rodzinach, które przyjdą na niedzielny obiad. Niestety, wnętrze nigdy nie zapełniło się gośćmi. Klienci wybierają jedynie tanie, niezbyt wyszukane obiady dnia, które zamawiają na wynos przez telefon. Z tego powodu menu w ogóle tu nie funkcjonuje, a kucharki przyznają, że niektórych potraw nie gotowały nigdy. Właścicielka lokalu nie jest zawodową kucharką, zatrudnia trzy pomoce kuchenne i żadnego szefa kuchni, ponieważ nie chce, żeby którykolwiek jej pracownik czuł się niezastąpiony. Sama uważa wychodzące z kuchni dania za smaczne oraz świeże. Mimo to musi co miesiąc dokładać do utrzymania restauracji. Partner Marcin, który z powodzeniem prowadzi własną restaurację, jest gotowy pomóc. Paulina nie chce jednak, żeby ingerował w jej biznes. Poprosiła więc o pomoc Magdę Gessler.

Zobacz także