Kuchenne rewolucje

Kuchenne rewolucje

program rozrywkowy Polska 2013   b.o.
W skrócie:Restauracja 'Rybka' nieopodal plaży była smażalnią ryb. Syn właścicielki zamienił ją w przytulną restaurację. Jednak na klientów może liczyć tylko w sezonie. Czy Magda Gessler to zmieni?

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem.

Restauracja Rybka znajduje się nieopodal plaży i ma dwudziestoletnią historię. Początkowo była smażalnią ryb. Po jakimś czasie syn właścicielki przejął stery i zamienił ją w przytulną restaurację, w której serwuje się wszystko to, na co turysta ma ochotę - nie tylko ryby. Problem polega na tym, że tylko na klientów sezonowych można liczyć w tym miejscu. Magda Gessler ma ożywić restaurację, która często jest pusta.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także