Kuchenne rewolucje

Kuchenne rewolucje

program rozrywkowy Polska 2013   b.o.
W skrócie:Magda Gessler odwiedza w Jastrowiu restaurację Folklor. Mimo że przy głównej drodze, lokal jest prawie niewidoczny. Problemem okazuje się również współpraca właścicieli z personelem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem.

Magda Gessler przyjmuje zaproszenie Natalii i Szymona, którzy prowadzą w Jastrowiu restaurację Folklor. Od zawsze marzyli oni o własnym, tętniącym życiem lokalu. Mimo że restauracja znajduje się przy głównej drodze, w sąsiedztwie stacji benzynowej, jest prawie niewidoczna. Problem okazuje się również współpraca małżeństwa z personelem naznaczona nieporozumieniami. Doświadczona restauratorka próbuje załagodzić konflikty i poddać Folklor gruntownej przemianie, która sprawi, że będzie on lepiej prosperować.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także