Kuchenne rewolucje

Kuchenne rewolucje

program rozrywkowy Polska 2012   b.o.
W skrócie:Restaurację Corum koło Karpacza znają jedynie goście hotelu, którzy dostają posiłek w pakiecie. Zdani są na przypadek, gdyż brak menu nie pozostawia wyboru. Szef prosi Magdę Gessler o pomoc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w Polsce, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Odwiedza restauracje wymagające zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie restauracji dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej.

W hotelu Corum na obrzeżach Karpacza znajduje się restauracja o tej samej nazwie. Wiedzą o niej jedynie goście, którzy wykupując nocleg, dostają posiłek w pakiecie. Zdani są na pomysłowość kucharzy i przypadek, gdyż brak menu nie pozostawia im wyboru. Szef kuchni prosi Magdę Gessler o pomoc. Chciałby stworzyć kartę dań i zachwycić swoją kuchnią klientów.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także