Kuchenne rewolucje (10/15)

Kuchenne rewolucje (10/15)

program rozrywkowy Polska 2013   od 12 lat
W skrócie:Magda Gessler gości w Pucku. Lokal Paradis to miejsce z rodzinną tradycją. Ojciec przekazał go swojemu synowi, który otworzył nowoczesną restaurację. Niestety rzadko zaglądają tu goście.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem

Magda Gessler gości w Pucku. Restauracja Paradis to miejsce z rodzinną tradycją. Ojciec przekazał prowadzenie baru synowi, który wziął duży kredyt, zatrudnił dekoratora wnętrz i otworzył nowoczesną restaurację w afrykańskim stylu. Lokal serwuje jednak polskie dania. Pierwsi goście zjawili się z ciekawości. Teraz panują tu pustki. Sytuację odmienić ma doświadczona restauratorka.

Zobacz także