Kuchenne koszmary USA 7 (10)

Kuchenne koszmary USA 7 (10)

(Ramsay's Kitchen Nightmares USA)

serial dokumentalny USA 2014   od 12 lat
W skrócie:Szef kuchni Gordon Ramsay odwiedza jedną z restauracji, którym wcześniej pomagał. Ekspert chce sprawdzić, jak lokal funkcjonuje po wprowadzonych zmianach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Amerykańskie restauracje czeka brutalna pobudka. Lokale zagrożone zamknięciem zostaną poddane kuracji samego Gordona Ramsaya. Tu nie ma czasu na towarzyskie pogawędki. Szczery do bólu Gordon mówi gorzką prawdę zmęczonym, wściekłym właścicielom i dyrektorom restauracji. Mistrz kuchni podejmuje ryzyko wprowadzenia diametralnych zmian. W programie nie zabraknie praktycznych spostrzeżeń i fascynującej rozrywki. Gordon pokazuje, że wystarczy odrobina wyobraźni i mnóstwo ciężkiej pracy, aby poradzić sobie z każdym problemem.

W tym odcinku

Brytyjski kucharz i restaurator Gordon Ramsay podróżuje po całych Stanach Zjednoczonych. Zatrzymuje się w stojących na skraju upadku lokalach, które wymagają jego pomocy. Tym razem Gordon ponownie odwiedza jedną z restauracji, którym wcześniej pomagał. Ekspert chce sprawdzić, jak lokal funkcjonuje po wprowadzonych zmianach.

Twórcy (pokaż wszystkich)