Kto zabił Kiri? (4)

Kto zabił Kiri? (4)

(Kiri)

serial kryminalny Wielka Brytania 2018   od 12 lat
Występują:Finn Bennett, Paapa Essiedu, Sarah Lancashire, Steven MacKintosh
Reżyseria:Euros Lyn
W skrócie:Warnerowie decydują się wysłać Si poza miasto do czasu zakończenia procesu. Stanowisko Alice prowadzi do aresztowania Nate'a za morderstwo Kiri. Tobi jest zaskoczony wizytą Mercer.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kiri (Felicia Mukasa), czarnoskóra dziewięciolatka, czeka na adopcję przez rodzinę Warnerów. Jim (Steven Mackintosh), Alice (Lia Williams) i ich nastoletni syn Simon (Finn Bennett) są typowymi przedstawicielami brytyjskiej klasy średniej. Dzięki nim Kiri zyskuje w końcu szansę na wymarzony dom. Sprawę adopcji dziecka nadzoruje Miriam (Sarah Lancashire), pracownica społeczna, która zezwala swojej podopiecznej na krótkie wizyty u dziadków. Podczas jednej z nich dziewczynka znika w tajemniczych okolicznościach. Obraz wyreżyserował Euros Lyn, twórca serialowych hitów "Doktor Who" i "Sherlock".

W tym odcinku

Warnerowie decydują się wysłać Si poza miasto do czasu zakończenia procesu. Stanowisko Alice prowadzi do aresztowania Nate'a za morderstwo Kiri. Tobi jest zaskoczony wizytą Mercer. Miriam czuje wsparcie byłych klientów i współpracowników. Postanawia jednak zrezygnować z posady, zanim zostanie zwolniona.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)