Kto zabił Kiri? (3)

Kto zabił Kiri? (3)

(Kiri)

serial kryminalny Wielka Brytania 2018   od 12 lat
Występują:Finn Bennett, Paapa Essiedu, Sarah Lancashire, Steven MacKintosh
Reżyseria:Euros Lyn
W skrócie:Miriam uzmysławia sobie, że picie może negatywnie wpłynąć na jej przyszłość. Vanessa Mercer informuje Warnera, że Nate jest niewinny morderstwa Kiri. Si odkrywa tajemnicę swojej matki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kiri (Felicia Mukasa), czarnoskóra dziewięciolatka, czeka na adopcję przez rodzinę Warnerów. Jim (Steven Mackintosh), Alice (Lia Williams) i ich nastoletni syn Simon (Finn Bennett) są typowymi przedstawicielami brytyjskiej klasy średniej. Dzięki nim Kiri zyskuje w końcu szansę na wymarzony dom. Sprawę adopcji dziecka nadzoruje Miriam (Sarah Lancashire), pracownica społeczna, która zezwala swojej podopiecznej na krótkie wizyty u dziadków. Podczas jednej z nich dziewczynka znika w tajemniczych okolicznościach. Obraz wyreżyserował Euros Lyn, twórca serialowych hitów "Doktor Who" i "Sherlock".

W tym odcinku

Miriam uzmysławia sobie, że picie może negatywnie wpłynąć na jej przyszłość. Vanessa Mercer informuje Warnera, że Nate jest niewinny morderstwa Kiri. Si odkrywa tajemnicę swojej matki. Alice daje Mercer nowy dowód w sprawie. Tobi irytuje się tym, że jego kościół stara się zdobyć kapitał polityczny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)