Kto zabił Kiri? (2)

Kto zabił Kiri? (2)

(Kiri)

serial kryminalny Wielka Brytania 2018   od 12 lat
Występują:Finn Bennett, Paapa Essiedu, Sarah Lancashire, Steven MacKintosh
Reżyseria:Euros Lyn
W skrócie:Alice i Jim są w szoku, gdy Mercer sugeruje, że ich nastoletni syn jest podejrzany o udział w zaginięciu dziewczynki. Miriam dowiaduje się, że może stać się przedmiotem oficjalnego śledztwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kiri (Felicia Mukasa), czarnoskóra dziewięciolatka, czeka na adopcję przez rodzinę Warnerów. Jim (Steven Mackintosh), Alice (Lia Williams) i ich nastoletni syn Simon (Finn Bennett) są typowymi przedstawicielami brytyjskiej klasy średniej. Dzięki nim Kiri zyskuje w końcu szansę na wymarzony dom. Sprawę adopcji dziecka nadzoruje Miriam (Sarah Lancashire), pracownica społeczna, która zezwala swojej podopiecznej na krótkie wizyty u dziadków. Podczas jednej z nich dziewczynka znika w tajemniczych okolicznościach. Obraz wyreżyserował Euros Lyn, twórca serialowych hitów "Doktor Who" i "Sherlock".

W tym odcinku

Tobi tropi Nate'a, który zaprzecza zabiciu Kiri. Tymczasem Alice i Jim są w szoku, gdy Mercer sugeruje, że ich nastoletni syn jest podejrzany o udział w zaginięciu dziewczynki. Oblegana przez reporterów Miriam dowiaduje się, że może stać się przedmiotem oficjalnego śledztwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)