Księgarnia Black Books: Zaćmienie (4)

(Black Books: The Blackout)

serial komediowy Wielka Brytania 2000   od 12 lat
Występują:Dylan Moran, Bill Bailey, Tamsin Greig, Terry Bird
Reżyseria:Graham Linehan, Nick Wood
W skrócie:Manny zostaje wzięty za policjanta po tym, jak ruszył w pościg za złodziejem torebki. Fran i Bernard opowiadają sobie o poprzednim dniu. Irlandczyk wspomina fatalne spotkanie ze starymi przyjaciółmi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Irlandczyk Bernard Black (Dylan Moran) jest właścicielem antykwariatu Black Books w centrum Londynu. Jest on ostatnią osobą, która nadawałaby się do prowadzenia tego interesu. Nadużywa alkoholu, jest nieuprzejmy wobec klientów i bardzo często zasypia nad biurkiem. Pewnego dnia będąc całkowicie pijanym, Bernard poznaje Manny'ego Bianco (Bill Bailey), któremu proponuje pracę w antykwariacie. Daleko mu wprawdzie do ideału, ale jest milion razy lepszym sprzedawcą niż jego szef. Najbliższą przyjaciółką Blacka jest sfrustrowana Fran (Tamsin Greig), która prowadzi sklep z artykułami New Age.

W tym odcinku

Manny zostaje wzięty za policjanta po tym, jak ruszył w pościg za złodziejem torebki. Fran i Bernard opowiadają sobie nawzajem o poprzednim dniu. Irlandczyk wspomina fatalne spotkanie ze starymi przyjaciółmi, którzy doprowadzili go do załamania. Kobieta mówi, że czuła się podobnie, gdy nakryła swojego partnera z inną kobietą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także