Księgarnia Black Books: Wielki Lockout (5)

(Black Books: The Big Lock-Out)

serial komediowy Wielka Brytania 2000   od 12 lat
Występują:Dylan Moran, Bill Bailey, Tamsin Greig, Paul Beech
Reżyseria:Graham Linehan, Nick Wood
W skrócie:Po włamaniu Bernard montuje system alarmowy. W efekcie Manny zatrzaskuje się w sklepie, a Irlandczyk nie może wejść do środka i musi stać na zewnątrz w deszczu. Na nieszczęście Fran wyłączyła telefon.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Irlandczyk Bernard Black (Dylan Moran) jest właścicielem antykwariatu Black Books w centrum Londynu. Jest on ostatnią osobą, która nadawałaby się do prowadzenia tego interesu. Nadużywa alkoholu, jest nieuprzejmy wobec klientów i bardzo często zasypia nad biurkiem. Pewnego dnia będąc całkowicie pijanym, Bernard poznaje Manny'ego Bianco (Bill Bailey), któremu proponuje pracę w antykwariacie. Daleko mu wprawdzie do ideału, ale jest milion razy lepszym sprzedawcą niż jego szef. Najbliższą przyjaciółką Blacka jest sfrustrowana Fran (Tamsin Greig), która prowadzi sklep z artykułami New Age.

W tym odcinku

Po włamaniu Bernard montuje skomplikowany system alarmowy. W efekcie Manny zatrzaskuje się w sklepie, a Irlandczyk nie może wejść do środka i musi stać na zewnątrz w deszczu. Nie mogą oczekiwać pomocy od Fran. Kobieta wyłączyła telefon, by posłuchać seksownego mężczyzny w radiu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także