Księgarnia Black Books: Ucieczka (6)

(Black Books: He's Leaving Home)

serial komediowy Wielka Brytania 2000   od 12 lat
Występują:Dylan Moran, Bill Bailey, Tamsin Greig, Omid Djalili
Reżyseria:Graham Linehan, Nick Wood
W skrócie:Manny ma dość tego, jak Bernard go traktuje. Postanawia się zwolnić. Na stacji King's Cross spotyka mężczyznę, który chce zrobić z niego gwiazdę. Tymczasem antykwariusz i Fran się przez niego kłócą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 18 lutego
dziś
15:30 ATM Rozrywka

Opis

Irlandczyk Bernard Black (Dylan Moran) jest właścicielem antykwariatu Black Books w centrum Londynu. Jest on ostatnią osobą, która nadawałaby się do prowadzenia tego interesu. Nadużywa alkoholu, jest nieuprzejmy wobec klientów i bardzo często zasypia nad biurkiem. Pewnego dnia będąc całkowicie pijanym, Bernard poznaje Manny'ego Bianco (Bill Bailey), któremu proponuje pracę w antykwariacie. Daleko mu wprawdzie do ideału, ale jest milion razy lepszym sprzedawcą niż jego szef. Najbliższą przyjaciółką Blacka jest sfrustrowana Fran (Tamsin Greig), która prowadzi sklep z artykułami New Age.

W tym odcinku

Manny ma dość tego, jak Bernard go traktuje. Postanawia się zwolnić i zacząć lepsze życie. Na stacji King's Cross spotyka mężczyznę, który chce zrobić z niego gwiazdę. Tymczasem właściciel antykwariatu i Fran kłócą się bez końca o odejście Manny'ego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także