Krypton 2 (7)

Krypton 2 (7)

(Zods and Monsters)

serial SF USA 2019   od 12 lat
Występują:Cameron Cuffe, Georgina Campbell, Shaun Sipos, Ann Ogbomo
Reżyseria:Erica Watson
W skrócie:Generał Zod wygłasza przemowę w Kandorze. Wynika z niej, że zamierza przejąć kontrolę nad potężną bronią. Seg prosi Nyssę, by obdarzyła go zaufaniem. Seg postanawia zerwać umowę z Brainiakiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach legendarnego dziadka Supermana, którego okoliczności zmusiły do heroicznej walki o honor rodziny i ocalenia świata przed zagładą... W drugim sezonie serialu Seg-El (Cameron Cuffe) musi zrealizować kolejną pilną misję. W Kandorze bowiem władzę sprawuje despotyczny generał Dru-Zod (Colin Salmon), który planuje podbój galaktyki. W obliczu niebezpieczeństwa Seg-El robi wszystko, co w jego mocy, by zjednoczyć rebeliantów i razem z nimi zwyciężyć złowieszczego dowódcę. Fortunność misji stoi jednak pod znakiem zapytania ze względu na podważalne sojusze, konflikty i płynne granice etyczne. Każdy z rewolucjonistów będzie musiał określić, jak wiele jest w stanie zrobić dla dobra sprawy... Pomysłodawcą produkcji byli laureat nagrody Saturna, David S. Goyer, i Damian Kindler.

W tym odcinku

Generał Zod wygłasza przemowę w Kandorze. Wynika z niej, że zamierza przejąć kontrolę nad potężną bronią. Seg prosi Nyssę, by obdarzyła go zaufaniem. Seg postanawia zerwać umowę z Brainiakiem. Dax i jego żona Enaj nie mogą dojść do porozumienia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)