Kryminalni: Sponsor (10/13)

Kryminalni: Sponsor (10/13)

6.8/10
serial kryminalny Polska 2004   od 12 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Maciej Zakościelny, Magdalena Schejbal
Reżyseria:Piotr Wereśniak, Ryszard Zatorski
W skrócie:W lesie policja odnajduje zwłoki mężczyzny. Badania wykazują, że ciało zakopano rok wcześniej. Ofiara zginęła od strzału w potylicę. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Adam Zawada.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 17 czerwca
jutro
12:15 TVN 7 (powtórka)

Opis

Akcja serialu rozgrywa się współcześnie w Warszawie. Każdy odcinek stanowi zamkniętą całość. Widzowie poznają pracę Wydziału Kryminalnego stołecznej policji. Głównym bohaterem jest Adam Zawada (Marek Włodarczyk), detektyw z wieloletnim doświadczeniem. Jest bezkompromisowy dla przestępców i całkowicie oddany swojej pracy. Do jego zespołu należy dwoje policjantów - Marek Brodecki (Maciej Zakościelny) oraz Basia Storosz (Magdalena Schejbal), która w Wydziale Kryminalnym dopiero zdobywa swoje doświadczenie w zawodzie.

W tym odcinku

W podwarszawskim lesie policja odnajduje zwłoki mężczyzny. Badania wykazują, że ciało zakopano rok wcześniej. Ofiara zginęła od strzału w potylicę, co sugeruje egzekucję. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Adam Zawada. W rozwikłaniu tej zagadki mogą pomóc nowoczesne metody rekonstrukcji ciała. Komisarz zleca wykonanie portretu zamordowanego na podstawie plastycznej rekonstrukcji czaszki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także