Kryminalni: Śmierć za śmierć (8/13)

Kryminalni: Śmierć za śmierć (8/13)

serial kryminalny Polska 2004   od 12 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Maciej Zakościelny, Magdalena Schejbal
Reżyseria:Piotr Wereśniak, Ryszard Zatorski
W skrócie:Młoda prawniczka Anna zostaje zamordowana we własnym mieszkaniu. Była wspólnikiem kancelarii, miała duże grono przyjaciół. Komisarz Zawada przesłuchuje najbliższych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Akcja serialu rozgrywa się współcześnie w Warszawie. Każdy odcinek stanowi zamkniętą całość. Widzowie poznają pracę Wydziału Kryminalnego stołecznej policji. Głównym bohaterem jest Adam Zawada (Marek Włodarczyk), detektyw z wieloletnim doświadczeniem. Jest bezkompromisowy dla przestępców i całkowicie oddany swojej pracy. Do jego zespołu należy dwoje policjantów - Marek Brodecki (Maciej Zakościelny) oraz Basia Storosz (Magdalena Schejbal), która w Wydziale Kryminalnym dopiero zdobywa swoje doświadczenie w zawodzie.

W tym odcinku

Młoda prawniczka, Anna zostaje zamordowana we własnym mieszkaniu. Kobieta wybierała się w podróż do Berlina. Była wspólnikiem kancelarii, miała duże grono przyjaciół. Komisarz Adam Zawada przesłuchuje najbliższych oraz współpracowników zamordowanej. Z Wiednia przyjeżdża również ojciec Anny. Jego zeznania mogą wnieść wiele do sprawy. Przede wszystkim rzucają nowe światło na osobiste życie prawniczki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)