Kryminalni: Gdzie jest Maciek? (9/13)

Kryminalni: Gdzie jest Maciek? (9/13)

serial kryminalny Polska 2004   od 12 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Maciej Zakościelny, Magdalena Schejbal
Reżyseria:Piotr Wereśniak, Ryszard Zatorski
W skrócie:Trwają przygotowania do zbliżającego się Forum Ekonomicznego. Na kilka dni przed tym wydarzeniem znika antyglobalista Maciek. Jego przyjaciele podejrzewają policję o celowe zatrzymanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Akcja serialu rozgrywa się współcześnie w Warszawie. Każdy odcinek stanowi zamkniętą całość. Widzowie poznają pracę Wydziału Kryminalnego stołecznej policji. Głównym bohaterem jest Adam Zawada (Marek Włodarczyk), detektyw z wieloletnim doświadczeniem. Jest bezkompromisowy dla przestępców i całkowicie oddany swojej pracy. Do jego zespołu należy dwoje policjantów - Marek Brodecki (Maciej Zakościelny) oraz Basia Storosz (Magdalena Schejbal), która w Wydziale Kryminalnym dopiero zdobywa swoje doświadczenie w zawodzie.

W tym odcinku

W stolicy trwają przygotowania do zbliżającego się Forum Ekonomicznego. Organizatorzy liczą się także z demonstracją antyglobalistów. Na kilka dni przed tym wydarzeniem znika jeden z działaczy ruchu - Maciek. Jego przyjaciele podejrzewają policję o celowe zatrzymanie. Okazuje się, że ojciec chłopaka jest właścicielem znanych zakładów odzieżowych. Mężczyzna nie jest zadowolony z działalności swojego syna. Niechętnie również udziela policji wyjaśnień w tej sprawie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także