Kryminalni (8/13)
Występują: | Marek Włodarczyk, Maciej Zakościelny, Magdalena Schejbal |
---|---|
Reżyseria: | Piotr Wereśniak, Ryszard Zatorski |
W skrócie: | Młoda prawniczka Anna zostaje zamordowana we własnym mieszkaniu. Była wspólnikiem kancelarii, miała duże grono przyjaciół. Komisarz Zawada przesłuchuje najbliższych. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Akcja serialu rozgrywa się współcześnie w Warszawie. Każdy odcinek stanowi zamkniętą całość. Widzowie poznają pracę Wydziału Kryminalnego stołecznej policji. Głównym bohaterem jest Adam Zawada (Marek Włodarczyk), detektyw z wieloletnim doświadczeniem. Jest bezkompromisowy dla przestępców i całkowicie oddany swojej pracy. Do jego zespołu należy dwoje policjantów - Marek Brodecki (Maciej Zakościelny) oraz Basia Storosz (Magdalena Schejbal), która w Wydziale Kryminalnym dopiero zdobywa swoje doświadczenie w zawodzie.
W tym odcinku
Młoda prawniczka, Anna zostaje zamordowana we własnym mieszkaniu. Kobieta wybierała się w podróż do Berlina. Była wspólnikiem kancelarii, miała duże grono przyjaciół. Komisarz Adam Zawada przesłuchuje najbliższych oraz współpracowników zamordowanej. Z Wiednia przyjeżdża również ojciec Anny. Jego zeznania mogą wnieść wiele do sprawy. Przede wszystkim rzucają nowe światło na osobiste życie prawniczki.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Piotr Wereśniak reżyseria
-
Ryszard Zatorski reżyseria
Zobacz także
- Kryminalni (9) - serial kryminalny - dziś, 1 maja 20:10
- Kryminalni (10) - serial kryminalny - poniedziałek, 5 maja 20:05
- Kryminalni (11) - serial kryminalny - wtorek, 6 maja 20:10
- Kryminalni (12) - serial kryminalny - środa, 7 maja 20:05
- Kryminalni (13) - serial kryminalny - czwartek, 8 maja 20:05
- Kryminalni: Obóz (1) - serial kryminalny - poniedziałek, 12 maja 20:10
- Kryminalni: Klucze (2) - serial kryminalny - wtorek, 13 maja 20:05