Kryminalni 3: Poniżej zera (3/14)

Kryminalni 3: Poniżej zera (3/14)

serial kryminalny Polska 2005   od 12 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Magdalena Schejbal, Maciej Zakościelny, Tomasz Karolak
Reżyseria:Ryszard Zatorski, Piotr Wereśniak, Patryk Vega
W skrócie:Śmieciarze znajdują zwłoki. Następnego dnia, w pobliskim salonie kosmetycznym, pracownica odkrywa zwłoki koleżanki, która została uwięziona w komorze do krioterapii. Co łączy te zbrodnie?

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komisarz Adam Zawada (Marek Włodarczyk), doświadczony policjant z wydziału kryminalnego Komendy Stołecznej Policji, z pasją poświęca się ściganiu wszelkiej maści przestępców. Nie ma dla nich żadnej litości. Współczuje ofiarom, lecz wobec zbrodniarzy jest bezwzględny. Jego zdaniem po każdym złym uczynku musi nastąpić kara. Najbliższymi współpracownikami Zawady są: podkomisarz Marek Brodecki (Maciej Zakościelny) oraz młoda absolwentka szkoły policyjnej - Barbara Storosz (Magdalena Schejbal). W każdym odcinku Zawada, wraz ze swoim zespołem, rozpatruje nową, trudną do rozwikłania zagadkę kryminalną. Serial zawiera elementy znane z klasycznych kryminałów - przerażające zbrodnie, niebezpieczne intrygi, niezwykle szybkie zwroty akcji, fałszywe tropy oraz wyrafinowane metody śledcze prezentowane przez najlepszych specjalistów w swoim zawodzie.

W tym odcinku

Śmieciarze znajdują w kontenerze zwłoki. Ofiara została okradziona i brutalnie zamordowana. Następnego dnia, w pobliskim salonie kosmetycznym, pracownica odkrywa zwłoki koleżanki. Dziewczyna została uwięziona w komorze do krioterapii i zamrożona. Marek i Basia muszą rozwiązać skomplikowaną zagadkę i odkryć, co łączy obydwie zbrodnie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)