Kruk 2: Miasto Aniołów

Kruk 2: Miasto Aniołów

4.7/10

(Crow: City of Angels)

HORROR USA 1996   dla dorosłych
Występują:Vincent Perez, Mia Kirshner, Richard Brooks, Iggy Pop
Reżyseria:Tim Pope
W skrócie:Ashe i jego syn zostają zamordowani przez uliczny gang. W Halloween Ashe zostaje przywrócony do życia, by mógł dokonać zemsty...
Kruk - łącznik między światem żywych i umarłych - roztacza opiekę nad ofiarami przemocy w weilkomiejskiej dżungli. Trzyma się tylko siłą legendy.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 22 października
pojutrze
22:45 CBS Europa
poniedziałek, 28 października
za 8 dni
23:05 CBS Europa

Opis

Kontynuacja zrealizowanego w 1994 roku "Kruka" z Brandonem Lee. W Los Angeles przyszłości, którym rządzą bezwzględni baroni narkotykowi, a przestępstwa i zbrodnie są na porządku dziennym, zostają śmiertelnie postrzeleni przypadkowi świadkowie morderstwa - Ashe (Vincent Perez) i jego syn. Dzięki tajemnej mocy Kruka - łącznika świata zmarłych ze światem żywych - Ashe powraca na ulice miasta, aby dokonać zemsty na sprawcach swej tragedii. Krążąc po zaułkach w poszukiwaniu ofiar, spotyka Sarę (Mia Kirshner), która przed laty jako dziecko poznała mroczną potęgę Kruka i do tej pory nie jest w stanie wyzwolić się spod jego niezwykłego wpływu. Dzięki pomocy Sary dusza nieszczęśnika będzie próbowała osiągnąć wieczny spokój.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)