Krowy na wypasie

6.0/10 5.6/10

(Barnyard)

FILM ANIMOWANY Niemcy/USA 2006   od 12 lat
Reżyseria:Steve Oedekerk
W skrócie:Kochający zabawę zwierzęcy mieszkańcy farmy muszą stawić czoła śmiertelnemu zagrożeniu ze strony bandy kojotów.
Drugie życie farmy: gdy gospodarz się oddali, wszystkie zwierzęta stają na dwóch nogach i balują, na czym chcą skorzystać kojoty. O ile im się uda. Bez euforii.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pewnego dnia farmer zagubionego pośród pól gospodarstwa wyrusza do miasta. Gdy tylko znika za horyzontem opuszczone zabudowania zamieniają się w tętniące życiem miejsce, gdzie wszystkie zwierzęta hodowlane chodzą na dwóch nogach, mówią ludzkim głosem, oglądają telewizję, a wieczorami urządzają huczne imprezy w stodole. Zabawie przewodzi Otis, beztroska krowa lubiąca tańczyć, śpiewać i psocić. Wraz ze swoją dziewczyną Daisy i przyjaciółmi: myszką Pip, szczurem Freddym, kogutem Peckiem i Prosiakiem, wymyśla figle i spędza czas na próżnowaniu. Za ich sprawą na farmie panuje totalne rozprzężenie. Jego ojciec Ben liczy, że pewnego dnia beztroski syn przejmie przywództwo wśród zwierząt na farmie. Na razie jednak Otis ma w głowie tylko imprezy i robienie psikusów. Okazja do zmiany jego postępowania pojawia się, gdy pewnego dnia harce nieostrożnych zwierzaków brutalnie przerywa napaść kojotów, które w niepilnowanych mieszkankach kurnika zauważyły łatwy kąsek. Otis zostaje zmuszony do zaprowadzenia porządku i przejęcia odpowiedzialności za stado zwierząt. Głosów w wersji polskiej bohaterom użyczyli Jakub Szydłowski, Joanna Koroniewska, Henryk Talar, Jarosław Boberek oraz Mirosław Zbrojewicz.

Twórcy (pokaż wszystkich)