Kroniki mutantów

5.0/10 5.2/10

(Mutant Chronicles)

FILM SF USA 2008   od 16 lat
Występują:Thomas Jane, Ron Perlman, Devon Aoki, Sean Pertwee
Reżyseria:Simon Hunter
W skrócie:Rok 2707. O panowanie nad światem walczą cztery potężne korporacje: Capitol, Bauhaus, Mishima i Imperial. Przypadkowy pocisk uruchamia maszynę, która zmienia ludzi w śmiercionośne mutanty.
Za drobne 700 lat powstaje oddział komandosów, którego zadaniem jest zniszczenie maszyny przerabiającej ludzi w krwiożercze mutanty.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rok 2707. Bogactwa naturalne Ziemi zostają niemal doszczętnie wyeksploatowane. O pozostałe zasoby i panowanie nad światem wojnę prowadzą cztery potężne korporacje: Capitol, Bauhaus, Mishima i Imperial. W Europie wojska Capitolu toczą bitwę z przeważającymi siłami Bauhausu. Jeden ze zabłąkanych pocisków trafia w ukrytą przed wiekami pod ziemią magiczną pieczęć, co uruchamia maszynę zmieniającą ludzi w śmiercionośne mutanty. Wkrótce opanowany przez nie zostaje niemal cały świat. Tylko nielicznym udaje się uniknąć przeobrażenia. Ich jedyną nadzieją na ocalenie staje się Bractwo, tajemnicza organizacja, której członkowie wiedzą, jak zapobiec katastrofie. Przełożony Bractwa (Ron Perlman), który jest w posiadaniu księgi zawierającej instrukcję zniszczenia mechanizmu, zbiera zespół mający ocalić ludzkość. Na czele ekipy złożonej z najlepszych ludzi każdej korporacji staje major Capitolu, Mitch Hunter (Thomas Jane).

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)