Królowie śródmieścia: Cofnąć czas (12/13)

Królowie śródmieścia: Cofnąć czas (12/13)

serial obyczajowy Polska 2006   od 12 lat
Występują:Olga Frycz, Jan Wieczorkowski, Michał Koterski, Ewa Szykulska
Reżyseria:Anna Jadowska
W skrócie:Detektyw odnajduje córkę Ireny, Luizę. Irena jedzie do jej mieszkania, gdzie zastaje Martę, która 20 lat temu adoptowała jej dziecko. Między kobietami dochodzi do poruszającej rozmowy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o kilkunastu mieszkańcach dużego miasta, których łączą: więzy rodzinne, kontakty zawodowe czy też znajomości towarzyskie. Wśród pierwszoplanowych postaci serialu są: kurierzy rowerowi, znany niegdyś malarz, który od lat nie namalował żadnego obrazu, zakochana w nim właścicielka galerii, oraz dwaj Wietnamczycy - właściciele baru. W ciągu paru tygodni życie wszystkich bohaterów diametralnie się zmienia. Pod wpływem różnych zdarzeń osoby te zmuszone są stawić czoło zupełnie nowym okolicznościom i spojrzeć innym okiem na siebie oraz otaczający ich świat.

W tym odcinku

Detektyw bardzo szybko odnajduje córkę Ireny. Okazuje się, że jest nią Luiza. Irena jedzie do mieszkania dziewczyny, gdzie zastaje Martę, która 20 lat temu adoptowała jej dziecko. Dochodzi do wstrząsającej rozmowy między kobietami. Tego samego dnia Marta decyduje się opowiedzieć Luizie o jej prawdziwej przeszłości. Colargol, który został potrącony przez samochód, przebywa w szpitalu. Jest przekonany, że widział już kiedyś sprawcę wypadku. Policjant Andrzej pokazuje mu zdjęcia. Ranny rozpoznaje kierowcę - jest nim niebezpieczny przestępca Dominik, zabójca Buksa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)