Królowe życia 7 (5/24)

Królowe życia 7 (5/24)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Dagmara Kaźmierska, Gabriel Seweryn, Rafał Grabias, Izabela Macudzinska
W skrócie:Dagmara zaczyna się denerwować pobytem w szpitalu, a świadomość rehabilitacji nieco ją paraliżuje. Jednak nie zamierza przestać się uśmiechać. Wzruszające spotkanie z babcią dodaje jej otuchy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowym sezonie programu widzowie po raz kolejny spotkają się z Dagmarą. Rodzina i przyjaciele będą wspierać królową po poważnym wypadku samochodowym. Nad związkiem Rafała i Gabriela pojawią się czarne chmury. Z kolei u Izy i Patryka sielanka. Po kilkunastu latach związku para wreszcie powiedziała sobie sakramentalne "tak". Do grona królowych dołączy Adrianna, właścicielka butiku, która od kilku lat mieszka we Wrocławiu. W Niemczech, skąd przyjechała, zostali jej synowie. Oryginalna, wyrazista dama pokochała tatuaże do tego stopnia, że w przeciągu dwóch lat zajęły 95 procent powierzchni jej ciała. W tej edycji widzów czeka zatem wiele emocji.

W tym odcinku

Dagmara zaczyna się już denerwować pobytem w szpitalu, a świadomość czekającej ją długiej rehabilitacji nieco ją paraliżuje. Jednak królowa nie zamierza przestać się uśmiechać. Wzruszające spotkanie z ukochaną babcią dodaje jej otuchy. Kasia umawia się z przyjaciółką. Planowały obiad i szybką kawę, ale niefortunne zdarzenie sprawia, że spotkanie nieco się przeciąga. Rafał szuka nowej drogi w życiu. Znajduje sobie kreatywne zajęcie, które ma pomóc mu zaleczyć ranę po rozstaniu z Gabrielem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także