Królowe życia 7 (4/24)

Królowe życia 7 (4/24)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Dagmara Kaźmierska, Gabriel Seweryn, Rafał Grabias, Izabela Macudzinska
W skrócie:Dagmara ulega wypadkowi. Przechodzi skomplikowaną operację, a czekają ją jeszcze kolejne zabiegi. Istnieje niebezpieczeństwo, że będzie musiała spędzić sporo czasu na wózku inwalidzkim.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowym sezonie programu widzowie po raz kolejny spotkają się z Dagmarą. Rodzina i przyjaciele będą wspierać królową po poważnym wypadku samochodowym. Nad związkiem Rafała i Gabriela pojawią się czarne chmury. Z kolei u Izy i Patryka sielanka. Po kilkunastu latach związku para wreszcie powiedziała sobie sakramentalne "tak". Do grona królowych dołączy Adrianna, właścicielka butiku, która od kilku lat mieszka we Wrocławiu. W Niemczech, skąd przyjechała, zostali jej synowie. Oryginalna, wyrazista dama pokochała tatuaże do tego stopnia, że w przeciągu dwóch lat zajęły 95 procent powierzchni jej ciała. W tej edycji widzów czeka zatem wiele emocji.

W tym odcinku

Dagmara ulega poważnemu wypadkowi samochodowemu. Przechodzi skomplikowaną operację, a czekają ją jeszcze kolejne zabiegi. Istnieje niebezpieczeństwo, że królowa będzie musiała spędzić sporo czasu na wózku inwalidzkim. Jej najbliżsi bardzo przeżywają całą sytuację. Rafał i Gabriel, którzy niedawno podjęli decyzję o rozstaniu, nie potrafią znaleźć sobie miejsca. Tymczasem Adrianna wybiera się z synem na obiad do dziadków. Czeka ich tam wiele atrakcji i zabawnych sytuacji.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także