Królowe życia 7 (22/24)

Królowe życia 7 (22/24)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Dagmara Kaźmierska, Gabriel Seweryn, Rafał Grabias, Izabela Macudzinska
W skrócie:Dagmara znowu ma problem z Wiciem. Ostatnio pomogła mu posprzątać dom, dzięki czemu on i Basia uniknęli eksmisji. Jednak teraz znajomy zaczął nadużywać alkoholu. Królowa stawia czoło tej sytuacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowym sezonie programu widzowie po raz kolejny spotkają się z Dagmarą. Rodzina i przyjaciele będą wspierać królową po poważnym wypadku samochodowym. Nad związkiem Rafała i Gabriela pojawią się czarne chmury. Z kolei u Izy i Patryka sielanka. Po kilkunastu latach związku para wreszcie powiedziała sobie sakramentalne "tak". Do grona królowych dołączy Adrianna, właścicielka butiku, która od kilku lat mieszka we Wrocławiu. W Niemczech, skąd przyjechała, zostali jej synowie. Oryginalna, wyrazista dama pokochała tatuaże do tego stopnia, że w przeciągu dwóch lat zajęły 95 procent powierzchni jej ciała. W tej edycji widzów czeka zatem wiele emocji.

W tym odcinku

Dagmara znowu ma problem z Wiciem. Ostatnio pomogła mu posprzątać dom, dzięki czemu on i Basia uniknęli eksmisji. Jednak teraz znajomy zaczął nadużywać alkoholu. Królowa stawia czoło tej sytuacji. Gabriel jest ostatnio bardzo kapryśny. Nawet błahostki stanowią dla niego problem. Rafał musi wykazać wiele cierpliwości w stosunku do swojego partnera. Kasia i jej mama postanawiają zaskoczyć Gabriela i przyrządzają mu pyszne śniadanie z... jaja strusiego.

Występują (pokaż wszystkich)