Królowe życia 7 (2/24)

Królowe życia 7 (2/24)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Dagmara Kaźmierska, Gabriel Seweryn, Rafał Grabias, Izabela Macudzinska
W skrócie:Przed Dagmarą wielki dzień. Królowa wkrótce otwiera swój drugi butik. Przed uroczystością atmosfera staje się nerwowa, głównie z powodu Jacka. Przyjaciółka uczy go obsługi smartfona.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowym sezonie programu widzowie po raz kolejny spotkają się z Dagmarą. Rodzina i przyjaciele będą wspierać królową po poważnym wypadku samochodowym. Nad związkiem Rafała i Gabriela pojawią się czarne chmury. Z kolei u Izy i Patryka sielanka. Po kilkunastu latach związku para wreszcie powiedziała sobie sakramentalne "tak". Do grona królowych dołączy Adrianna, właścicielka butiku, która od kilku lat mieszka we Wrocławiu. W Niemczech, skąd przyjechała, zostali jej synowie. Oryginalna, wyrazista dama pokochała tatuaże do tego stopnia, że w przeciągu dwóch lat zajęły 95 procent powierzchni jej ciała. W tej edycji widzów czeka zatem wiele emocji.

W tym odcinku

Przed Dagmarą wielki dzień. Królowa niedługo otwiera swój drugi butik. Tuż przed uroczystością atmosfera staje się nerwowa, głównie z powodu Jacka, który jest na bakier z nowinkami technicznymi. Przyjaciółka uczy go obsługi smartfona. Rafał i Gabriel postanawiają się rozstać. By odreagować, poddają się zabiegom kosmetycznym.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także