Królowe życia 7 (19/24)

Królowe życia 7 (19/24)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Dagmara Kaźmierska, Gabriel Seweryn, Rafał Grabias, Izabela Macudzinska
W skrócie:Nadchodzi dzień ślubu Izy i Patryka. Tę wyjątkową uroczystość ich goście zapamiętają na długo. Dagmara wraca do zdrowia, ale los znów rzuca jej kłody pod nogi. Królowa musi nauczyć się żyć od nowa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowym sezonie programu widzowie po raz kolejny spotkają się z Dagmarą. Rodzina i przyjaciele będą wspierać królową po poważnym wypadku samochodowym. Nad związkiem Rafała i Gabriela pojawią się czarne chmury. Z kolei u Izy i Patryka sielanka. Po kilkunastu latach związku para wreszcie powiedziała sobie sakramentalne "tak". Do grona królowych dołączy Adrianna, właścicielka butiku, która od kilku lat mieszka we Wrocławiu. W Niemczech, skąd przyjechała, zostali jej synowie. Oryginalna, wyrazista dama pokochała tatuaże do tego stopnia, że w przeciągu dwóch lat zajęły 95 procent powierzchni jej ciała. W tej edycji widzów czeka zatem wiele emocji.

W tym odcinku

Nadchodzi dzień ślubu Izy i Patryka. Tę wyjątkową uroczystość ich goście zapamiętają na długo. Nie obywa się jednak bez pewnych komplikacji. Dagmara powoli wraca do zdrowia, ale los ponownie rzuca jej kłody pod nogi. Teraz królowa musi nauczyć się żyć od nowa. Gabriel bardzo przeżył rozłąkę z Rafałem. Ten czas kosztował go wiele bólu i cierpienia. Jednak udało mu się stworzyć sporo ciekawych projektów.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także