Królowe życia 7 (1/24)

Królowe życia 7 (1/24)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Dagmara Kaźmierska, Gabriel Seweryn, Rafał Grabias, Izabela Macudzinska
W skrócie:Związek Rafała i Gabriela przechodzi kryzys. Dagmara, która uwielbia eksperymentować z medycyną niekonwencjonalną, wybiera się na wieś do Wicia. Adrianna lubi szokować swoim wyglądem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowym sezonie programu widzowie po raz kolejny spotkają się z Dagmarą. Rodzina i przyjaciele będą wspierać królową po poważnym wypadku samochodowym. Nad związkiem Rafała i Gabriela pojawią się czarne chmury. Z kolei u Izy i Patryka sielanka. Po kilkunastu latach związku para wreszcie powiedziała sobie sakramentalne "tak". Do grona królowych dołączy Adrianna, właścicielka butiku, która od kilku lat mieszka we Wrocławiu. W Niemczech, skąd przyjechała, zostali jej synowie. Oryginalna, wyrazista dama pokochała tatuaże do tego stopnia, że w przeciągu dwóch lat zajęły 95 procent powierzchni jej ciała. W tej edycji widzów czeka zatem wiele emocji.

W tym odcinku

Związek Rafała i Gabriela przechodzi poważny kryzys. Muszą stawić czoła problemom, które się w nim pojawiły. Dagmara, która uwielbia eksperymentować z medycyną niekonwencjonalną, wybiera się na wieś do Wicia. Nowa bohaterka, Adrianna, lubi szokować swoim wyglądem i eksponować pokryte tatuażami ciało.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także