Królowe życia 6 (9/12)

Królowe życia 6 (9/12)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Rafał Grabias, Gabriel Seweryn, Dagmara Kaźmierska, Agnieszka Gebel
W skrócie:Iza umawia się z Elizką, że odbierze ją od koleżanki. Zdaje sobie sprawę, że córka staje się nastolatką. Jacek, który przy Dagmarze nigdy nie może się nudzić, zostaje na mieście w samych skarpetkach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W szóstym sezonie królowe powracają z nową siłą i nowymi pomysłami. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Nie przejmują się opiniami na swój temat. Kolejny raz zaskoczą pełnym pasji podejściem do życia i umiejętnością radzenia sobie z przeciwnościami losu. Dagmara, Gabriel, Rafał, Iza i Agnieszka z pewnością dostarczą niezapomnianych przeżyć i dużo radości.

W tym odcinku

Iza umawia się z Elizką, że odbierze ją od koleżanki. Zdaje sobie sprawę, że jej mała córeczka powoli staje się nastolatką i w związku z tym musi zacząć z nią inaczej rozmawiać. Jacek, który przy Dagmarze nigdy nie może się nudzić, zostaje nagle na mieście w samych skarpetkach. Nie jest zaskoczony ani rozżalony, raczej zmotywowany, żeby kupić sobie nowe buty. Jednak dopiero w sklepie orientuje się, że nie wziął ze sobą portfela. Tymczasem Rafał i Gabriel stają do nierównej walki z czyniącą spustoszenie w domu myszą.

Występują (pokaż wszystkich)