Królowe życia 6 (8/12)

Królowe życia 6 (8/12)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Rafał Grabias, Gabriel Seweryn, Dagmara Kaźmierska, Agnieszka Gebel
W skrócie:Dagmara i Jacek postanawiają odwiedzić Conana we Wrocławiu. Z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych mama zawozi synowi kilka drobiazgów. Kasia jedzie na dworzec, by odebrać chłopaka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W szóstym sezonie królowe powracają z nową siłą i nowymi pomysłami. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Nie przejmują się opiniami na swój temat. Kolejny raz zaskoczą pełnym pasji podejściem do życia i umiejętnością radzenia sobie z przeciwnościami losu. Dagmara, Gabriel, Rafał, Iza i Agnieszka z pewnością dostarczą niezapomnianych przeżyć i dużo radości.

W tym odcinku

Dagmara i Jacek postanawiają odwiedzić Conana we Wrocławiu. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych mama zawozi synowi kilka drobiazgów. Tymczasem Kasia jedzie na dworzec, by odebrać swojego chłopaka, który na co dzień mieszka we Francji. Gabriel jest modelem i trenerem personalnym. Znalazł chwilę, by spotkać się z ukochaną. Mama drugiego Gabriela, partnera Rafała, musiała wyjechać na kilka dni. Mężczyźni mają zająć się jej domem i spędzić w nim czas. Trochę spokoju na pewno się przyda, bo Rafał od rana źle się czuje.

Występują (pokaż wszystkich)