Królowe życia 6 (7/12)

Królowe życia 6 (7/12)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Rafał Grabias, Gabriel Seweryn, Dagmara Kaźmierska, Agnieszka Gebel
W skrócie:Dagmara zaprasza Edzię i Jacka na bal przebierańców. Rafał i Gabriel rozpoczynają realizację noworocznego postanowienia. Według planu latem obaj mają prezentować się na plaży z kaloryferem na brzuchu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W szóstym sezonie królowe powracają z nową siłą i nowymi pomysłami. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Nie przejmują się opiniami na swój temat. Kolejny raz zaskoczą pełnym pasji podejściem do życia i umiejętnością radzenia sobie z przeciwnościami losu. Dagmara, Gabriel, Rafał, Iza i Agnieszka z pewnością dostarczą niezapomnianych przeżyć i dużo radości.

W tym odcinku

Z okazji karnawału Dagmara zaprasza Edzię i Jacka na bal przebierańców. Jak to zwykle bywa w ich przypadku, po drodze pojawia się wiele problemów i niespodziewanych zwrotów akcji. Tymczasem Rafał i Gabriel rozpoczynają realizację swojego noworocznego postanowienia. Według planu latem obaj mają prezentować się na plaży z kaloryferem na brzuchu. Monika uwielbia swoją pracę i nie wyobraża sobie bez niej życia. Pojawiają się jednak chwile zwątpienia, zwłaszcza wtedy, kiedy nie wszyscy wypełniają powierzone im zadania z takim zaangażowaniem jak ona.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także