Królowe życia 6 (5/12)

Królowe życia 6 (5/12)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Rafał Grabias, Gabriel Seweryn, Dagmara Kaźmierska, Agnieszka Gebel
W skrócie:Dagmara całą uwagę poświęca butikowi. Niestety, musi wyjechać. Dziewczyna, którą niedawno zatrudniła, rozchorowała się. Postanawia więc prosić o pomoc Edzię. Przyjaciółka ma coś innego na głowie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W szóstym sezonie królowe powracają z nową siłą i nowymi pomysłami. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Nie przejmują się opiniami na swój temat. Kolejny raz zaskoczą pełnym pasji podejściem do życia i umiejętnością radzenia sobie z przeciwnościami losu. Dagmara, Gabriel, Rafał, Iza i Agnieszka z pewnością dostarczą niezapomnianych przeżyć i dużo radości.

W tym odcinku

Dagmara całą swoją uwagę poświęca nowo otwartemu butikowi, który jest jej oczkiem w głowie. Niestety musi wyjechać na kilka dni, a dziewczyna, którą niedawno zatrudniła, rozchorowała się. Dagmara postanawia poprosić o pomoc Edzię. Okazuje się jednak, że jej przyjaciółka ma teraz coś zupełnie innego na głowie. Kasia zawsze na pierwszym miejscu stawia swoją mamę i córkę. Stara się spełniać ich najbardziej absurdalne zachcianki i często musi rezygnować przez to z własnych planów. Rafał i Gabriel przeszli ostatnio prawdziwą szkołę życia. Opieka nad papużkami sąsiadki okazała się dla nich nie lada wyzwaniem.

Występują (pokaż wszystkich)