Królowe życia 6 (4/12)

Królowe życia 6 (4/12)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Rafał Grabias, Gabriel Seweryn, Dagmara Kaźmierska, Agnieszka Gebel
W skrócie:Sąsiadka Rafała i Gabriela prosi o zaopiekowanie się jej papugami. Podczas wykonywania zadania para przeżywa chwile grozy. Dagmara i Edzia organizują dla Jacka imprezę z okazji rocznej abstynencji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W szóstym sezonie królowe powracają z nową siłą i nowymi pomysłami. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Nie przejmują się opiniami na swój temat. Kolejny raz zaskoczą pełnym pasji podejściem do życia i umiejętnością radzenia sobie z przeciwnościami losu. Dagmara, Gabriel, Rafał, Iza i Agnieszka z pewnością dostarczą niezapomnianych przeżyć i dużo radości.

W tym odcinku

Sąsiadka Rafała i Gabriela, Sabina, prosi ich o przysługę. Mają zaopiekować się jej dwiema papużkami. Podczas wykonywania zadania para przeżywa prawdziwe chwile grozy. Dagmara i Edzia organizują dla Jacka imprezę z okazji jego rocznej abstynencji. Nie wszystko układa się po ich myśli. Wicio i Jacek znajdują bowiem własny sposób na uczczenie tej pięknej rocznicy. Monika stara się uświadomić swoim córkom, co jest w życiu najważniejsze.

Występują (pokaż wszystkich)