Królowe życia 6 (3/12)

Królowe życia 6 (3/12)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Rafał Grabias, Gabriel Seweryn, Dagmara Kaźmierska, Agnieszka Gebel
W skrócie:Dagmara i Edzia idą na zakupy. Spotykają Jacka, który prosi przyjaciółkę o udostępnienie mu mieszkania, bo ma zepsutą kuchenkę. Jego eksperymenty kończą się wyrzuceniem garnka przez balkon.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 15 marca
za 8 dni
14:25 TTV

Opis

W szóstym sezonie królowe powracają z nową siłą i nowymi pomysłami. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Nie przejmują się opiniami na swój temat. Kolejny raz zaskoczą pełnym pasji podejściem do życia i umiejętnością radzenia sobie z przeciwnościami losu. Dagmara, Gabriel, Rafał, Iza i Agnieszka z pewnością dostarczą niezapomnianych przeżyć i dużo radości.

W tym odcinku

W Dzień Kobiet Dagmara i Edzia wybierają się razem na zakupy. Nieoczekiwanie spotykają Jacka, który prosi przyjaciółkę o udostępnienie mu mieszkania, ponieważ ma zepsutą kuchenkę, a chce zrobić sobie ciepły obiad. Jego kulinarne eksperymenty kończą się wyrzuceniem garnka przez balkon przez Dagmarę. Iza i Patryk postanawiają sprawdzić, jak niania radzi sobie z opieką nad ich córką. Jadą do sklepu po kamerkę. Dzień Kobiet dla Rafała i Gabriela to przede wszystkim święto mamy drugiego z nich. Tym razem postanowili przygotować dla niej coś specjalnego, prosto z serca.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także