Królowe życia 6 (2/12)

Królowe życia 6 (2/12)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Rafał Grabias, Gabriel Seweryn, Dagmara Kaźmierska, Agnieszka Gebel
W skrócie:Dagmara umawia się na wizytę w gabinecie medycyny estetycznej. Najpierw jednak zabiera Jacka do kawiarni, w której jest mnóstwo kotów. Okazuje się, że jej przyjaciel ma uczulenie na sierść.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W szóstym sezonie królowe powracają z nową siłą i nowymi pomysłami. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Nie przejmują się opiniami na swój temat. Kolejny raz zaskoczą pełnym pasji podejściem do życia i umiejętnością radzenia sobie z przeciwnościami losu. Dagmara, Gabriel, Rafał, Iza i Agnieszka z pewnością dostarczą niezapomnianych przeżyć i dużo radości.

W tym odcinku

Dagmara umawia się na wizytę we wrocławskim gabinecie medycyny estetycznej. Najpierw jednak zabiera Jacka do kawiarni, w której jest mnóstwo kotów ze schroniska. Okazuje się, że jej przyjaciel ma uczulenie na sierść tych zwierząt. Rafał i Gabriel wracają z Głogowa do Warszawy. Nie mogą dostać się do swojego mieszkania. W oczekiwaniu na ślusarza dochodzi do awaryjnej sytuacji. Kasia z kolei wraca z Turcji, gdzie przeszła szereg operacji plastycznych. Opowiada mamie o przeżyciach w szpitalu i różnicach w leczeniu w Polsce i w Istambule. Pyta też swoją córkę o jej plany na przyszłość.

Występują (pokaż wszystkich)