Królowe życia 6 (1/12)

Królowe życia 6 (1/12)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Rafał Grabias, Gabriel Seweryn, Dagmara Kaźmierska, Agnieszka Gebel
W skrócie:Relacja Dagmary i Jacka wkracza na inny poziom. Rafał czuje się coraz pewniej jako kierowca. Gabriel szykuje dla niego niespodziankę. Monika posiada kilka apartamentów i dlatego potrzebuje pomocy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W szóstym sezonie królowe powracają z nową siłą i nowymi pomysłami. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Nie przejmują się opiniami na swój temat. Kolejny raz zaskoczą pełnym pasji podejściem do życia i umiejętnością radzenia sobie z przeciwnościami losu. Dagmara, Gabriel, Rafał, Iza i Agnieszka z pewnością dostarczą niezapomnianych przeżyć i dużo radości.

W tym odcinku

Relacja Dagmary i Jacka wkracza na inny poziom. Pod koniec poprzedniego sezonu mężczyzna postanowił oświadczyć się przyjaciółce. Rafał czuje się coraz pewniej w roli kierowcy. Gabriel przygotowuje dla niego niespodziankę. Nowa królowa, Monika, mieszka z rodziną w Krakowie. Posiada kilka apartamentów i dlatego potrzebuje pomocy. Często korzysta z usług pani Kasi. Monika, pomimo iż od niedawna mieszka w nowym lokalu, postanawia zmienić tam całą przestrzeń. Umawia się z architektką.

Występują (pokaż wszystkich)