Królowe życia 4 (6/12)

Królowe życia 4 (6/12)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Salon fryzjerski, który wynajęły Dagmara i Edzia wymaga odświeżenia. Dagmara prosi o pomoc Jacka. Sama zaś wybierze się na szkolenie. Problemy zdrowotne Gabriela wpłyną na zmianę planów narzeczonych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy intrygujących bohaterów. W ich życiu zajdzie wiele zmian. Rodzina Dagmary powiększy się o nowych członków, a Gabriel i Rafał wskutek wyjazdu na Majorkę, który dał im niesamowite emocje, postanowią pójść o krok dalej. W tej serii poznamy także nowe królowe. Wśród nich Iza, bizneswomen z Poznania, która prowadzi dobrze prosperującą firmę odzieżową, a swoje udane życie zawodowe bez problemu łączy z życiem rodzinnym - ma cudowną córeczkę i narzeczonego, który świata poza nią nie widzi. Kolejną nową bohaterką będzie Aga, która prowadzi w Monachium salon kosmetyczny. Kobieta chce powrócić do ojczyzny, aby szukać miejsca na "emeryturę". Widzowie przekonają się, czy odnajdzie pełne szczęście.

W tym odcinku

Salon fryzjerski, który wynajęły Dagmara i Edzia wymaga odświeżenia. Dagmara poprosi o pomoc Jacka. Sama zaś, wybierze się z przyjaciółką na szkolenie w nowym zawodzie. Tymczasem problemy zdrowotne Gabriela wpłyną na zmianę planów narzeczonych. Razem z Rafałem postanowią, że priorytetem będzie znalezienie przyczyny jego nagłych zasłabnięć. Widzowie będą mieli okazje zobaczyć, jak wygląda zwykły dzień Agnieszki w Monachium. Poznają także jej najbliższych - córkę oraz jej byłego męża.